Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 19 setembro 2024
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
SuperLiga, etapa a 16-a: Oțelul îi predă fotbal UTA-ei la Sibiu și au argumente de play-off! - Sportarad
Poli Iași vs Farul Constanța în direct 1 decembrie 2023 VIDE, lifestyle 群組
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Poli Iași - Gaz Metan 1-2 // VIDEO Marius Constantin aduce victoria cu o „dublă” » Rezultat uriaș pentru Iordănescu, foarte prost pentru Dinamo!
REZUMAT, Poli Iași - Hermannstadt 1-3
Academia Poli Iași 2010
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3. Victorie importantă pentru campioana României. Meci presărat cu erori de ambele părţi