VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
FC Hermannstadt - Dinamo 4-0
REZUMAT Mioveni - Hermannstadt 0-2. Victorie pentru sibieni după trei înfrângeri și o remiză
Pagina 21 – Ora de Sibiu
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
Victorie uriașă pentru Sibiu cu CFR Cluj. Gol fabulos pentru Neguț și FC Hermannstadt termină turul pe locul patru (foto video)
Rapid - FC Hermannstadt 0-1 în etapa 29 din SuperLiga. Sibienii, prima victorie în 2023. Dugandzic, penalty ratat în prelungiri. Video
Fotbal: FCSB a câştigat la Sibiu, 1-0 cu FC Hermannstadt, în Superligă
FC Hermannstadt - U Cluj 2-2. Gazdele au egalat pe final printr-un gol spectaculos. Oroian a trimis o torpilă
FC Hermannstadt a obținut victoria în duelul cu CFR Cluj și urcă pe locul 4 în campionat
LIVE VIDEO Hermannstadt - FCSB, joi, de la 20:00, pe Prima Sport 1! Echipa bucureşteană, în căutarea unui nou succes. Formaţiile probabile